Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Czas na piątki!

ponad rok temu    1.04.2015
Justyna Napieraj
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Ogłaszamy kolejną edycję naszej akcji szczególnie lubianej przez uczniów, choć wiemy, że charakter przedsięwzięcia – mobilizujący do nauki – podoba się również waszym nauczycielom i rodzicom. Czas więc ogłosić: PIĄTKA DLA ŻYCIA – reaktywacja!

    To już po raz jedenasty, kiedy prosić będziemy was o pochwalenie się najlepszymi stopniami. Pamiętacie zasady? Na pewno, ale gdyby ktoś w tym roku chciał dołączyć do naszej zabawy, to zapraszamy i przypominamy: W każdym kolejnym numerze do końca maja drukować będziemy kupony. Jeśli otrzymacie piątkę, szóstkę bądź inną najlepszą ocenę, np. „wspaniale”, uśmiechniętą buźkę czy słoneczko (w niższych klasach), wypełnijcie rubryki: imię, nazwisko, klasa, nazwa szkoły i przedmiot, z jakiego otrzymaliście stopień. Po wycięciu kuponu poproście jeszcze o podpis nauczyciela i wyślijcie lub dostarczcie do redakcji (Pleszew, ul. Kaliska 24). Jeśli dostaniecie więcej bardzo dobrych ocen, możecie gromadzić kupony co tydzień, poproście też babcię czy ciocię, które kupują „Życie Pleszewa”, o wycięcie dla was kuponów. Im więcej ich zbierzecie i wyślecie do redakcji, tym większą szansę będziecie mieli na wygranie nagrody tygodnia – koszulki ze znaczkiem naszej akcji, talonu do baru „Sajgon” i gadżetów ufundowanych przez gołuchowski OKL. Nie zapomnieliśmy również o wspaniałej wycieczce dla całej klasy. Wyprawa jak zwykle będzie główną nagrodą w naszej akcji. O tym, kto na nią pojedzie, dowiemy się na początku czerwca, kiedy odbędzie się wielki finał naszej akcji. Oprócz tego, będzie można wygrać tablet od mecenasa akcji – pleszewskiej firmy CyberLan. W tym roku po raz kolejny dołącza do nas szkoła języków obcych „Leader School Pleszew”, która ufundowała roczny kurs języka angielskiego. Możecie również liczyć na darmowe wejścia na basen czy do kina. O szczegółach poinformujemy w następnych numerach „Życia Pleszewa”. 
    Nie udałoby nam się zorganizować kolejnej „Piątki” bez naszych sponsorów. W tym roku akcję wsparła rekordowa ich ilość! To na pewno przełoży się na super atrakcje dla was! W tym miejscu należą się tylko serdeczne podziękowania dla każdego z naszych darczyńców. To dowód na to, że i im akcja przypadła do gustu! 
    Już począwszy od tego numeru drukujemy pierwszy kupon. W czasie ferii również będziemy je publikować. Gdy wrócicie do szkoły, na pewno się wam przydadzą!  

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!